Uskutečněné semináře

Akademie

This content is available only in Czech language!

Akademie Havel, Holásek & Partners vznikla s cílem nabízet vzdělávací akce v oblasti práva na nejvyšší úrovni.  Má k tomu všechny nezbytné předpoklady: špičkový tým všeobecně uznávaných odborníků a moderní výukové zázemí ve Florentinu.

Více...

Florentinum akademie

 

AKTUALITY


Studentská akademie 2017/2018 – zimní a letní semestr v Praze a Brně

This content is available only in Czech language!

Pod záštitou AKADEMIE Havel, Holásek & Partners a Mgr. Františka Korbela, Ph.D. pro Vás otevíráme další ročník Studentské Akademie – cyklus workshopů na vybraná témata z reálné praxe, kterými Vás provedou naši přední odborníci.

  • Praha – přehled workshopů zde.
  • Brno – přehled workshopů zde.   

alt

alt

 

Rozhovor: Petr Tégl - Rekodifikace znamenala pro české soukromé právo pozitivní posun

This content is available only in Czech language!

Docent Petr Tégl působí v kanceláři Havel, Holásek & Partners na pozici of counsel a zároveň je jeden z hlavních lektorů její vzdělávací Akademie. Jak hodnotí rekodifikaci soukromého práva, vymahatelnost práva v ČR nebo úroveň českých právnických fakult? Dozvíte se v jeho rozhovoru pro server pravniprostor.cz (4. 5. 2017).

.

František Korbel je spolu se dvěma soudci Nejvyššího soudu autorem komentáře k zákonu o odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci

This content is available only in Czech language!

V nakladatelství Wolters Kluwer vyšel komentář k zákonu č. 82/1998 Sb., o odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu veřejné moci rozhodnutím nebo nesprávným úředním postupem. Jedním z autorů tohoto hlavního právního předpisu pro uplatňování náhrady škody způsobené státem je i František Korbel, partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners a ředitel její vzdělávací Akademie.

Pod uceleným výkladem jednotlivých ustanovení s relevantní judikaturou jsou dále podepsáni dva soudci Nejvyššího soudu ČR – František Ištvánek a Pavel Simon. 

DALŠÍ AKTUALITY >>

Přihlášení a cena

V záložce Vzdělávací akce naleznete seznam všech seminářů a u každého též jednoduchý přihlašovací formulář.

Základní cena každého semináře činí 3.500,- Kč bez DPH. V nabídce máme také zvýhodněné balíčky a klientské slevy. Pro více informací nás kontaktujte na emailu akademie@havelholasek.cz.

Semináře “na přání”

Dávate přednost seminářům “šitým na míru”, které odrážejí vaše individuání potřeby? Kontaktujte nás na emailu akademie@havelholasek.cz.

Expertizy a konzultace

Potřebujete nezávislé posouzení problému špičkovými akademiky nebo si chcete sjednat osobní konzultaci? Kontaktujte nás na emailu akademie@havelholasek.cz.

Copyright © 2011 - 2017 Havel, Holásek & Partners s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup