Tým Havel, Holásek & Partners zaměřený na privátní a mezinárodní klientelu posílil specialista na daňové právo Josef Žaloudek

V největší česko-slovenské advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners začal od ledna 2017 působit senior advokát Josef Žaloudek (38). Zkušený právník, jehož specializací je oblast korporátního daňového práva a mezinárodního zdanění, posílil poradenský tým zaměřený na privátní klienty.

alt„Právní a daňové poradenství pro nejvýznamnější a nejmovitější klientelu, mezi něž patří ultimativní vlastníci úspěšných domácích i zahraničních podnikatelských uskupení, vrcholoví manažeři i příslušníci svobodných povolání či sportovci, rozvíjíme již od roku 2008. V současné době máme na trhu největší takto specializovaný tým a Josef Žaloudek je zejména pro jeho korporátní část nepochybně velkou posilou. Na starosti bude mít především oblast přímých daní,“ uvedl řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Josef Žaloudek se před nástupem do Havel, Holásek & Partners zabýval hlavně mezinárodním zdaněním, restrukturalizacemi i souvisejícími aspekty civilního a komerčního práva. Přes osm let pracoval pro společnost Deloitte Advisory, resp. advokátní kancelář Ambruz & Dark Deloitte Legal a na začátku své kariéry také necelé čtyři roky pro Ministerstvo financí České republiky. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze.  

 
Kontakt
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2017 Havel, Holásek & Partners s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup